Житель Кривого Рогу створив власноруч макет Криворізького національного університету. Василь Миколайович Гришман працює вахтером в історичному корпусі цього навчального закладу.
Як повідомляє Інформатор, посилаючись на сторінку у фейсбуці Олени Белоус, Василь Миколайович зробив макет криворізького університету з картону. Вийшло дуже гарно та талановито!
![](https://kr.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/345614873_246167641409716_7942965809407102756_n.jpg)
Макет КНУ
Раніше ми розповідали, що в місті створили машину для допомоги саперам. Писали й про найбільший в Україні вовняний плед та барельєф на честь Кузьми Скрябіна від криворізьких майстрів.
Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг і дізнавайтеся першими про головні новини міста.
Євгенія Глубінок
![](https://kr.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)