Інформатор Кривий Ріг

ТРЕШ

Ворожі пропагандисти “перехопили” в Україні ракету GLSDB, яка ще не стоїть на озброєнні ЗСУ

Пропагандисти рф продовжують дивувати своєю необізнаністю та явно брехливою інформацією. Вже не перший раз вони “перехоплюють та ліквідовують” в Україні військову техніку, якої ще немає на озброєнні ЗСУ. Цей раз не є виключенням.

Як повідомляє Інформатор з посиланням на Центр протидії дезінформації, роспропаганда активно поширює новину про перехоплення першої керованої ракети GLSDB, попри те, що Україна, як мінімум офіційно, не отримала їх від союзників
Насправді ракети GLSDB ще не стоять на озброєнні в США й американська адміністрація замовляє це озброєння для України у виробника – Boeing та Saab, а не передає з наявних запасів Збройних сил США.
Пакет військової допомоги Сполучених Штатів Україні був оголошений 3 лютого 2023 року, а виробити першу партію ракет GLSDB, за оцінками західних аналітиків, зможуть за дев’ять місяців
Проте роспропагандистам на чолі з мінвбивства рф відсутність даних ракет в України не заважає їх «перехоплювати» і вихвалятись вигаданими перемогами.

Ворожі ЗМІ пишуть про перехоплення ракети, якої ще немає в Україні

Ворожі ЗМІ пишуть про перехоплення ракети, якої ще немає в Україні

Раніше Інформатор писав про те, що пишуть російські ЗМІ про руйнування будинку у Дніпрі та про те, що ворожі ЗМІ видали вантажівку за HIMARS.

Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг і дізнавайтеся першими про головні новини міста.

Альона Свірідова

Нагору