25 березня у Кривому Розі виявили травмованого лебедя. Виявилося, що птах вдарився об металевий паркан. Але мешканці, намагаючись зробити як краще, віднесли його до річки. Хоча лебідь ще не встиг оклигати і міг просто потонути.
На щастя волонтери з БФ “Рукавичка-КР” навідалися до птаха, все обійшлося, – повідомляє Інформатор.
“Їздили туди всі живі. В них там гніздо. Все добре”, – пишуть волонтери.
Раніше Інформатор повідомляв, що на Зарічному спалили поселення собак. Також ми розповідали, як у Кривому Розі врятували песика, який п’ять днів просидів у ямі.
Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг , а також у Viber і дізнавайтеся першими про головні новини міста.
Олена Шевченко
![](https://kr.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)