Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Російська пропаганда “убила ракетою” Буданова і навіть повідомляє час і місце “похорону”

Цирк із Залужним, Сирським і Танцюрою не вдався, тому Z-пропагандисти взялись за главу ГУР Кирила Буданова. Telegram-канали росії створили настільки недолугий фейк про його смерть, що у нього навіть не повірили зазомбовані рашисти. А українці – сміялись.

Розповідає Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Криворукі фотошопери вирішили для переконливості послатися на українські ЗМІ – нібито журналісти про те, що Кирило Буданов загинув під час ракетної атаки на Київ. А де готують церемонію поховання? Звісно ж, в Українському домі. А повідомили цю “новину” журналістам нібито робітники, які прикрашають зал обрядовими предметами. На пристойнішу брехню у Z-пропагандистів забракло фантазії.

Цікавою є реакція користувачів роспабліків. Вони пишуть, що “це вже перебір так забріхуватись” та логічно запитують, а “чому ж ожили Залужний із Танцюрою”.

Як відреагували в ГУР

Представник ГУР МО Вадим Скібіцький довго сміявся. А потім у коментарі 24 Каналу наголосив, що з Будановим все добре. І сказав, зазначив, що в обідній час 3 червня говорив з главою розвідки особисто.

Раніше Інформатор показав відео із Залужним, після заяв роспропаганди, про нібито загибель головнокомандувача. Також ми писали, що росЗМІ поширюють наратив, нібито Зеленський “не вірить в контрнаступ”.

Читайте нас у FacebookTelegram та Viber 

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook.

Олена Шевченко

Нагору