Інформатор Кривий Ріг

ТРЕШ

У Дніпропетровській області п’яний пацієнт бився та обвинуватив фельдшерів швидкої у крадіжці

З якими тільки пацієнтами не доводиться мати справу співробітникам швидкої допомоги. Інколи це бувають люди неадекватні  та агресивні. І тоді тендітним жіночкам фельдшерам доводиться нелегко.

Як повідомляє Інформатор з посиланням на співробітницю екстренної медичної допомоги Кам’янського Ларису Буданцеву, днями небайдужі мешканці міста Кам’янського викликали швидку допомогу до чоловіка, який непритомним лежав на дорозі. Як виявилося пізніше, він просто заснув від випитого алкоголю. Але ж люди цього не знали та запідозрили найгірше. Тому відтягнули чолов’ягу на узбіччя та звернулися до медиків.

Далі сталося непередбачуване. Як пише Буданцева: “Прибула бригада і дві тендітні дівчинки-фельдшера почали тягти це тіло в санітарний автомобіль, щоб його бідного зігріти і затягли, поклали на ноші. І тут все почалось : воно зігрілось і почало буянити, лізти битися і звинувачувати, що вони його обікрали. Медики вимушені були викликати наряд поліції, щоб «хворого» заспокоїти. Дівчата написали заяву в поліцію…”.

Що буде далі, невідомо. Але медики продовжують сумлінно виконувати свій службовий обов’язок по відношенню навіть до таких зовсім невдячних пацієнтів.

Раніше Інформатор писав про те, чи приїде швидка допомога під час “сирени” у Кривому Розі та про те, що у Дніпропетровській області п’яний пацієнт напав на лікарку швидкої допомоги.

Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг , а також у Viber і дізнавайтеся першими про головні новини міста.

Нагору