Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

О.Вілкул: В умовах воєнного стану продовжуємо підтримку криворіжців та розпочату торік видачу продуктових наборів. У першу «хвилю» цього року, яка розпочнеться 23 лютого, допомогу від міста отримають майже 30 тис сімей криворіжців

У Кривому Розі з травня минулого року Радою оборони міста організована системна видача безкоштовних продуктових наборів сім’ям криворіжців, які найбільше потребують турботи і підтримки. За цей період сім’ї криворіжців вже отримали від міста 300 898  наборів. З 23 лютого, у «першу хвилю» цього року, 19 категорій, а це майже 30 тисяч містян, також отримають продуктові набори.

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул сказав:

«У Кривому Розі ми, незважаючи на дуже непросту ситуацію, зберегли всі види грошової допомоги, передбачені міською Програмою соціального захисту населення. На 50 різних видів матеріальних допомог – а це підтримка учасників бойових дій та їхніх сімей, чорнобильців, діток з інвалідністю та багатьох інших – буде спрямовано понад 530 млн грн.

Також, в умовах воєнного стану продовжуємо розпочату у минулому році видачу продуктових наборів для вразливих верств населення. З початку війни постійно допомагаємо криворізьким родинам, особливо тим, хто зараз знаходиться у скрутному становищі – коштом міського бюджету видаємо продуктові набори. У минулому році сім’ї криворіжців вже отримали від міста 300 898  наборів.

У цьому році Рада оборони міста разом з виконкомом прийняли рішення продовжити надання такої допомоги криворіжцям. При цьому, механізм та умови отримання будуть незмінні, лише полегшені. Зараз у Довгинцівському районі ми запускаємо у тестовому режимі видачу проднаборів по «Картці криворіжця». Власники карток зможуть отримати допомогу від міста без документа, що посвідчує особу та її належність до відповідної категорії. Щоб не носити з собою декілька документів це буде зручно, швидко та безпечно. В подальшому цей механізм запрацює і в інших районах нашого міста».

З 23 лютого отримати продуктові набори зможуть сім’ї:

 • з дитиною з інвалідністю або онкохворою дитиною, хвороба якої перебуває у стадії ремісії;
 • у складі яких є особа з інвалідністю з дитинства;
 • де є особа з інвалідністю 1 групи;
 • багатодітні;
 • прийомні та дитячі будинки сімейного типу;
 • з особами, які отримують державну соціальну допомогу як такі, що не мають права на пенсію та особами з інвалідністю;
 • які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечена сім’я;
 • у складі яких є особи, що отримують державну соціальну допомогу як одинока мати (батько);
 • які отримують державну допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
 • які отримують соціальну послугу «Догляд вдома» на безоплатній основі;
 • у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп внаслідок війни у Афганістані та на території інших держав;
 • загиблих учасників бойових дій, померлих, осіб з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та воїнів–інтернаціоналістів;

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

Нагору