Вночі російські війська обстріляли Кривий Ріг, Грушівську та Зеленодольську громади. Є влучання у житлових кварталах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Про це повідомили у Криворізькій РВА, передає Інформатор.
Внаслідок обстрілів, вночі 22 червня. пошкоджені об’єкти інфраструктури, господарську споруду та автомобіль.
Напередодні, 21 червня, російські війська поцілили по Зеленодольській громаді. Під даром росіян опинилося село Мар’янське.
Ворог атакував дронами автомобілі, житлові будинки, цивільну інфраструктуру. Також пошкоджені газові мережі та частина села тимчасово опинилася без електропостачання.
«Ситуація в селі напружена, ворог завдає удару по мирному населенню, цивільному транспорту. Прошу обмежити використання транспорту населеним пунктом», – написав Невеселий.
