Кривий Ріг накрив їдкий смог. В місті палає сміттєвий полігон. Містянам варто зачинити вікна.
Як повідомляє Інформатор із посиланням на SaveEcoBot, у місті перевищені показники якості повітря.
Подекуди індекс якості повітря сягає понад 180, що є шкідливим для здоров’я. Таке повітря може викликати дискомфорт при диханні за тривалого впливу, а також дискомфорт у людей із захворюваннями серця.
Сміттєвий полігон палає вже третю добу. А місто дедалі більше накриває дим. Містянам краще обмежити перебування на задимленій місцевості та зачинити вікна.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі Volkswagen збив стовп і загорівся. Також ми писали, що у Кривому Розі вандали пошкодили щойно збудований спортивний майданчик.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
