Міграційна служба України у Дніпропетровській області продовжує виявляти іноземців, які незаконно перебувають в Україні. Днями був проведений черговий рейду у рамках заходів “Мігрант”. Були виявлені два громадянина Білорусі, що перебувають у Кривому Розі без законних на це підстав.
Як повідомляє Інформатор з посиланням на Державну Міграційну службу України у Дніпропетровській області, в межах проведення заходів з виконання законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», працівники ДМС у Кривому Розі виявили двох громадян Республіки Білорусь, які є братами-близнюками та вже тривалий час проживають на території України без законних підстав.
Згідно з чинним законодавством, за порушення правил перебування в Україні зазначених осіб притягнули до адміністративної відповідальності, а також ухвалили рішення про їх примусове повернення до країни походження або до третьої країни.
Раніше Інформатор писав про те, що з Кривого Рогу депортували громадянина США. Також ми повідомляли про те, що у Кривому Розі незаконно проживав росіянин.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Viber
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
