Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

В боях за незалежність України загинув “кіборг” з Криворізького району

В боях за сводобу та незалежність України загинув мешканець села Софіївка (Валове) Криворізького району Прудко Юрій Валерійович. Чоловік ще з 2014 року боронив нашу землю від загарбників. Мав позивний «Світлячок».

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Лозуватську сільську раду.

Юрій народився 08 жовтня 1982 року в с. Новокиївка, Каланчацького району, Херсонської області.
У 1998 році закінчив Валівську школу Криворізького району. Потім здобував освіту в ПТУ № 46, працював приватним підприємцем.

У 2014 році захищав територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини, боронив Донецький аеропорт.

З початком повномасштабного вторгнення з перших днів пішов добровольцем до ТРО, пізніше був призначений оператором ІІ взводу протитанкових ракетних комплексів в/ч А 1962.

За хоробрість та самопожертву був нагороджений медаллю «За заслуги у важких боях» та хрестом «60 ОМБр».

30 квітня 2024 року під час жорстоких боїв у місті Лиман Донецької області Юрій Валерійович Прудко героїчно загинув.
Вдома в нього залишилися батько, брати, сестри.

Церемонія прощання відбудеться 06 травня 2024 року (понеділок) о 12:00 год. в с. Софіївка (Валове) біля пам’ятника.
Шикування “живого коридору” почнеться об 11:30.

Інформатор висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким загибого Героя.

Раніше Інформатор повідомляв, що під час ворожого мінометного обстрілу загинув боєць з Криворіжжя. також ми писали, що під час ракетного удару загинув молодий гірник та нацгвардієць з Кривого Рогу.

Нагору