Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Офіс «Я-ветеран»: корисно для Захисників та Захисниць України

Вже десятий місяць у Центрі адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради працює офіс «Я-Ветеран», що створений для надання зручних і доступних адміністративних послуг Захисникам, Захисницям та їх родинам. І кількість звернень постійно зростає, що свідчить про довіру до нас та задоволеність сервісом. Наразі опрацьовано вже близько 7 700 звернень. 

Найпопулярнішою послугою офісу «Я-Ветеран» є надання учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни знижки плати за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами), скрапленим балонним газом, у межах середніх норм споживання та знижки вартості палива, у тому числі рідкого, у межах норм, встановлених для продажу населенню. Нагадуємо покроковий алгоритм дій.

Дякуємо усім українським Воїнам, які зі зброєю в руках наразі боронять нашу країну на всіх фронтах! Ми і надалі будемо працювати над тим, щоб потрібні Захисникам, Захисницям та їх родинам адміністративні, інші публічні послуги надавались просто, доступно та якісно. Центр “Віза” (“Центр Дії”) – #Ваша довіра – наш досвід!

Як отримати пільгу

Куди звертатися за отриманням пільги

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

Нагору