Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Графіків більше немає: у Кривому Розі знімаються всі обмеження з водопостачання

Графіки водопостачання у Кривому Розі більше не діють. З 18 вересня у Кривому Розі, включно з навколишніми селами, промисловістю та автомийками, знімаються всі обмеження що до подачі води.

Як повідомляє Інформатор з посиланням на Раду оборони Кривого Рогу. міська забудова, і багатоповерхівки, і приватний сектор переводилися на “автомат” з ручного керування весь минулий тиждень.
Система теплопостачання вже на 80% заповнена водою, бо тепло це також вода.
Десь 65% – поки що це вода КРЕСу та Макартів, 35% – вода Інгульця.

Три водогони з КРЕСу, які збудував Міськводоканал, це те, що реально врятувало місто в останні 2 місяці. Інакше ні води, ні каналізації не було б взагалі.
Але КРЕС – це тимчасове рішення. Води там вистачить лише на декілька місяців. Тому завдання цього року повністю перейти на воду Інгульця. Агентство з питань відновлення продовжує будівництво ще трьох водогонів до водосховища “Південне”. Ми вдячні та надаємо всю можливу допомогу.

Графіків більше немає. Проблеми можливі локальні у разі ремонтних робіт. За мережі відповідає Міськводоканал, за внутрішньобудинкові мережі – ОСББ чи управителі (там поривів теж дуже багато). Після трьох місяців включень/вимкнень і, відповідно, гідроударів система не в ідеальному стані і знадобиться якийсь час для її балансування.

Мешканцям сіл, з приводу подачі води треба звертатися до своїх сільських голів, старост та комунальних підприємств. Місто подачу воді забезпечить.

Раніше Інформатор писав про те, що у Південному водосховищі запасів води вистачить на 1,5 місяця та про те, які ціни на воду у супермаркетах Кривого Рогу.

Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг , а також у Viber і дізнавайтеся першими про головні новини міста.

Альона Свірідова

Нагору