Інформатор Кривий Ріг

ПРЕС-РЕЛІЗИ

Корпорація “АТБ” передала лікарні Мечникова 15 тисяч санітарних наборів

У Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова щодня рятують наших Захисників. Корпорація “АТБ” продовжує допомагати медикам. Так, 13 липня медзаклад отримав від неї близько 15 тисяч санітарних наборів.

Про це повідомляє Інформатор Дніпро з місця події.

“До санітарного набору входять антисептичні серветки, антисептик та маска. Лікарня потужна, пацієнтів багато, тому використовується й багато розхідників. Вже багато років корпорація “АТБ” допомогає лікарні Мечникова ліками, розхідними матеріалами, а також дороговартісним обладнанням. Все, що нам потрібно, ми просимо і вони по змозі нам закуповують все, в чому саме зараз в нас є потреба”, – каже Ірина Китова, заступниця медичного директора лікарні Мечникова.

Також Ірина Китова додала, що раніше корпорація “АТБ” встановила спеціальне освітлення в операційних та обладнала реанімаційну кімнату приймального відділення сучасним  обладнанням, що сьогодні успішно допомагає рятувати життя.

“За останні півтора року навантаження на операційні зростає в рази. Якщо до 2022 року ми проводили 10-15 ургентних операцій за добу, то зараз це 30. Обладнання не витримує навантаження. Ми попросили і нам оновили освітлення в операційних, у нас нові коагулятори, операційні столи. Те, що виходить з ладу, ми намагаємось оновлювати. І корпорація “АТБ” нам за ці півтора року дуже багато допомогла”, – відмітила вона.

Як зазначають в компанії, допомога лікарні Мечникова та іншим медзакладам має системний та плановий характер. Це – базовий принцип корпорації як соціально відповідального бізнесу.

Разом наближаємо Перемогу

Лікарі вдячні компанії

Ірина Китова, заступниця медичного директора лікарні Мечникова

За словами лікарів, багато років корпорація “АТБ” допомогає лікарні Мечникова ліками, розхідними матеріалами, а також дороговартісним обладнанням

Раніше корпорація “АТБ” встановила спеціальне освітлення в операційних та обладнала реанімаційну кімнату приймального відділення сучасним обладнанням

Дякуємо медикам за їх важку роботу

Це – базовий принцип корпорації як соціально відповідального бізнесу

Допомога лікарні Мечникова та іншим медзакладам має системний та плановий характер

Пацієнтів багато, тому використовується й багато розхідників

Лікарі отримали захисні маски, санітайзери та антисептичні серветки

Корпорація “АТБ” продовжує допомагати медикам

13 липня медзаклад отримав від неї близько 15 тисяч санітарних наборів

Рекламний матеріал

Нагору