Поліція Дніпропетровської області розшукала 15-річну Юлію Мар’янченко. 1 травня близько 10:00 дівчина пішла гуляти та до теперішнього часу додому не повернулася.
Як пише Інформатор, посилаючись на поліцію Дніпропетровської області, з дівчиною все добре. Жертвою правопорушення не стала.
Раніше ми писали, що криворізькі патрульні затримали чоловіка, який перебуває у розшуку. Писали, що поліція Дніпропетровської області розшукала 27-річного чоловіка.
Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг і дізнавайтеся першими про головні новини міста.
Євгенія Глубінок
![](https://kr.informator.ua/wp-content/uploads/2022/10/logo_informat_site-01.png)