Інформатор Кривий Ріг

Борчині з Кривого Рогу стали призерками Чемпіонату Європи з вільної боротьби

Вихованки ДЮСШ №2 Кривого Рогу стали призерками Чемпіонату Європи з вільної боротьби серед дівчат до 15 років, що проходив у місті Загреб (Хорватія) 16-17 липня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прессслужбу виконкому Інгулецької районної у місті ради.

Спортсменки повертаються додому одразу з двома бронзовими та срібною медалями. Третє місце кожна у своїй ваговій категорії вибороли Валерія Луценко (в/к до 46 кг) та Єлизавета Луценко (в/к до 50 кг). Тренером обох дівчаток є Олександр Лозний. Другою на п’єдестал у ваговій категорії до 39 кілограмів зійшла Каміла Кучма (тренер Олександр Подольський).

Інформатор поздоровляє дівчаток з перемогою і бажає їм та їх тренеру  подальших успіхів у спорті.

Раніше Інформатор писав про те, що спортсменка з Кривого Рогу перемогла на Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики.