Захищаючи Україну загинув Миколола Андрійович Молчановський з Кривого Рогу. Воїну було 50 років. У захисника залишилися дружина, дві доньки та онука.
Трагічну звістку повідомили рідні захисника, пише Інформатор.
Микола Андрійович працював на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг».
З перших днів повномасштабного вторгнення, 28 лютого 2022 року, Микола Молчановський приєднався до лав ЗСУ. Служив головним сержантом-командиром відділення вогневого ураження 2 штурмового взводу штурмової роти 783 окремої бригади охорони. Під час служби отримував поранення, але завжди повертався у стрій. На жаль, захисник зник безвісти у жовтні 2023 році в районі населеного пункта Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.
«Миколу згадують доброю та чуйною людиною, яка завжди всім допомагала і порадою і справою. Був люблячим чоловіком, батьком та дідусем», – кажуть рідні.
Прощання із захисником відбудеться 21 серпня 2026 в Храмі Святої Великомучениці Варвари у селі Широка Дача. О 10:30 від Зоряного Неба буде поданий автобус до Храму; від Храму до кладовища (Алея Слави); від кладовища до кафе “Капітошка”.
Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.
Раніше Інформатор повідомляв, що на фронті загинув 59-річний захисник з Криворіжжя. Також ми писали, що через 4 місяці після мобілізації на фронті загинув гірник з Кривого Рогу.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко