У Кривому Розі 50-річна жінка під час сварки зі своїм цивільним чоловіком схопилася за ніж та вдарила його в живіт. 45-річного потерпілого з тяжкими травмами доправили до лікарні. Поліцейські затримали нападницю, їй уже повідомили про підозру.
Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області, – передає Інформатор.
Інцидент стався 12 серпня в Інгулецькому районі Кривого Рогу. За даними слідства, чоловік і жінка разом відпочивали, коли між ними виник конфлікт.
Під час сварки жінка взяла ніж і завдала ним удару чоловікові в живіт. Потерпілого у тяжкому стані доставили до лікарні.
Поліцейські відділення №7 Криворізького районного управління поліції затримали 50-річну жінку в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За погодженням із Криворізькою південною окружною прокуратурою слідчі повідомили затриманій про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України — умисне тяжке тілесне ушкодження.
Наразі триває досудове розслідування.
Раніше Інформатор повідомляв, що мешканець Кривого Рогу порізав приятеля, з яким товаришував 8 років. Також ми писали, що на Криворіжжі чоловік звʼязав 2-річного хлопчика і зарізав на очах у маленької сестри.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко