Кривий Ріг До сайту

У Кривому Розі хулігани розбили скло в тролейбусі

У Кривому Розі знову вандали нищать громадський транспорт. Цього разу, невідомі кинули каміння у скло тролейбусу. Транспорт направили у депо для ремонту.

Реклама

Про це йдеться в групі КП “Міський тролейбус”, передає Інформатор.

В ніч на 25 червня хулігани поцілили, ймовірно камінням, у тролейбус, який стояв перед зупинкою Першотравневий кар’єр в напрямку 44-го  кварталу. Внаслідок влучання по склу, з лівої сторони за кабіною водія, пішла павутина. На щастя, ніхто не постраждав.

Реклама

Раніше Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі вандали пошкодили щойно збудований спортивний майданчик. Також ми писали, що хулігани розбили лобове скло швидкісного під час руху і травмували водійку.

Читайте нас у Viber FacebookTelegram

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook

Реклама

Олена Шевченко