У Кривому Розі знову вандали нищать громадський транспорт. Цього разу, невідомі кинули каміння у скло тролейбусу. Транспорт направили у депо для ремонту.
Про це йдеться в групі КП “Міський тролейбус”, передає Інформатор.
В ніч на 25 червня хулігани поцілили, ймовірно камінням, у тролейбус, який стояв перед зупинкою Першотравневий кар’єр в напрямку 44-го кварталу. Внаслідок влучання по склу, з лівої сторони за кабіною водія, пішла павутина. На щастя, ніхто не постраждав.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі вандали пошкодили щойно збудований спортивний майданчик. Також ми писали, що хулігани розбили лобове скло швидкісного під час руху і травмували водійку.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко