Вдень 23 червня Кривий Ріг опинився під атакою росіян. Балістична ракета влучила по цивільній інфраструктурі. На жаль, загинули троє людей.
Трагічну звістку повідомили у Раді оборони Кривого Рогу, передає Інформатор.
Внаслідок влучання російської ракети, у вівторок, 23 червня, троє людей загинули, понад десятеро містян отримали поранення.
«Є важкі, вже всі доставлені до лікарень, знаходяться на операційному столі. Лікарі роблять все можливе і борються за їхнє життя», – йдеться у повідомленні.
Усі служби на місці, йде ліквідація наслідків ударів.
Раніше Інформатор повідомляв, що після атаки у Кривому Розі зупинили рух низки тролейбусів. Також ми писали, що напередодні росіяни обстріляли Криворізький район артилерією і дронами.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко