Кривий Ріг До сайту

На Курщині загинув захисник і співробітник «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг втратив мужнього воїна. Підтвердилася загибель на фронті захисника України Сергія Фільченка. Майже півтора роки оборонець вважався зниклим безвісти.

Реклама

Трагічну звістку повідомили на сторінці газети «Металург», – передає Інформатор.

У цивільному житті Сергій працював водієм великовантажного автомобіля гірничотранспортного цеху гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг». Він керував багатотонним авто зі 130 тоннами гірської породи в кузові, що рухається дорогою зі складним покриттям, прокладеною практично в умовах гірського рельєфу.

Реклама

1 березня 2023 року Сергія Фільченка мобілізували у лави ЗСУ. Він служив старшим стрілецем-оператором механізованого батальйону.

Останній бій Сергія відбувся у Курській області, поблизу населеного пункту Кримінне. Сергій Фільченко загинув 12 листопада 2024 року.

«Сергій залишив про себе лише хороші, позитивні спогади. Добра, надійна людина, спокійний, компанійський, з чудовим почуттям гумору. Коли ми отримали звістку про те, що він пропав безвісти, то до останнього вірили, що Сергій живий, що вийде на зв’язок. Але… Попрощатися з ним прийшла вся бригада, працівники інших бригад. Світла йому пам’ять та щира подяка», – згадує виконувач обов’язків автоколони № 1 ГТЦ ГД Євген Власенко.

Реклама

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття рідним, друзям та колегам загиблого Героя.

Раніше Інформатор повідомляв, що захищаючи Україну загинув металург з Кривого Рогу Олег Сахно. Також ми писали, що на фронті загинув Олександр Канонік з Кривого Рогу.

Читайте нас у Viber FacebookTelegram

Реклама

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook