Обірвалося життя Сергія Васильовича Пришляка. Воїн добровільно вступив до війська і захищав Україну від російських загарбників. 11 лютого 2026 року Сергія не стало.
Трагічну звістку повідомили на сторінці Апостолівської громади, передає Інформатор.
Сергій Пришляк з перших днів повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав Національної Гвардії України.
Служив радіотелеграфістом радіостанції відділення матеріальнотехнічного забезпечення стрілецького взводу 3 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону, мав звання старший солдат.
На жаль, 11 лютого 2026 року серце мешканця Зеленодольська зупинилося. Попрощаються із Сергієм Пришляком 13 лютого у місті Апостолове.
Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.
Раніше Інформатор повідомляв, що на фронті загинув співробітник “Рудомайн” Ігор Стець з Кривого Рогу. Також ми писали, що під час боїв з ворогом загинув Олександр Канонік з Кривого Рогу.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
