Криворіжжя втратило мужнього воїна. Від пережитого стресу та виснаження помер 26-річний Раксєєв Владислав Олегович. Він був родом з Лозуватки, але до служби в ЗСУ працював у Кривому Розі.
Трагічну звістку повідомили на сторінці Лозуватської сільради, передає Інформатор.
Владислав Олегович народився 3 січня 1999 року. Закінчив Лозуватську загальноосвітню школу №1 імені Т. Г. Шевченка. Фахову освіту здобув у Криворізькому технікумі НМетАУ. Після завершення навчання працював розливником сталі на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
У 2019 році Владислав вступив до лав Збройних Сил України за контрактом. За час служби здобув військові кваліфікації: гранатометник-спеціаліст 3 класу, стрілець-спеціаліст 3 класу.
Проходив військову службу у складі 17-ї окремої важкої механізованої Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка. Брав участь у заходах із забезпечення національної безпеки й оборони України в Донецькій та Луганській областях, у визволенні Херсонщини, у важких боях за Бахмут та Часів Яр. Згодом, у складі 117-ї окремої важкої механізованої бригади ЗСУ, воював на Куп’янському напрямку, безпосередньо у місті Куп’янськ.
“За роки служби Владислав пізнав біль втрат бойових побратимів, але ніколи не залишався осторонь — підтримував зв’язок із родинами полеглих Героїв, розділяючи з ними скорботу й біль. Владислав був щирою, життєрадісною людиною, вірним і надійним другом, справжньою опорою для своєї родини. До останнього подиху він залишився вірним Військовій присязі та українському народові”, – йдеться у повідомленні.
На жаль, 1 січня 2026 року, від пережитих потрясінь та надмірного фізичного й морального навантаження, серце мужнього воїна зупинилося. Він помер перебуваючи в селищі Новий Лиман Харківської області.
Попрощаються із захисником 12 січня 2026 року о 12:00 у селі Лозуватка на Алеї Пам’яті.
Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого.
Раніше Інформатор повідомляв, що на фронті загинув випускник Криворізького педагогічного університету. Також ми писали, що в боях за Україну загинув металург та оператор РЕБ з Кривого Рогу.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
