У Кривому Розі проведуть ремонтні роботи на газових мережах. У зв’язку з цим мешканці Саксаганського району тимчасово залишаться без газу. Роботи розпочнуться 22 вересня.
Про це повідомили на сторінці Криворізької філії «Газмережі», передає Інформатор.
В Саксаганському районі будуть замінювати запірний пристрій на газопроводі. Тому з 22 по 27 вересня 2025 року буде тимчасово припинено газопостачання до 349 багатоповерхових будинків, що забезпечують газопостачанням 29 603 квартири, та 1160 будинків приватної забудови.
Газ мешканцям повертатимуть поступово у три етапи – з 23 по 27 вересня. Це відбудеться після завершення ремонтних робіт, перевірки обладнання в оселях та успішного тестування системи на герметичність.
Споживачам необхідно перекрити крани перед газовими приладами і забезпечити доступ працівникам Криворізької філії до внутрішньобудинкової системи газопостачання для виконання безаварійного пуску газу.
Раніше Інформатор повідомляв, що через ворожу атаку у Криворізькому районі пошкоджений водогін. Також ми писали, що у Кривому Розі на перехрестях з інтенсивним рухом встановлено 57 систем безперебійного живлення.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко