ЗСУ звільнили село, що розташоване на межі Дніпропетровської та Донецької областей. Перед війною там жили 44 особи. Селище досить довго контроювалося військами рф.
Про це повідомляє Інформатор Кривий Ріг з посиланням на Інформатор Україна.
Як зазначено у повідомленні, над селом Філія Синельніківського району знову майорить жовто-блакитний прапор.
Операцію здійснив 425-му окремий штурмовий полк “Скеля”, а саме його батальйон “Шквал”, який провів наступ на позиції ворога і підняв там український прапор.
Наразі у Філії проводять розмінування та інші стабілізаційні заходи. Мешканцям, що залишилася надають гуманітарну допомогу.
Раніше Інформатор повідомляв про те, що ворог так і не може закріпитися у Дніпропетровській області. Також ми повідомляли про те, що російський КАБ дістав до Дніпра.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
