Кривий Ріг До сайту

Під Кривим Рогом мотоцикліст врізався в корову

На Криворіжжі сталася незвична ДТП. Керманич двоколісного протаранив корову, яка знаходилася на дорозі. Чоловіка з травмами і переломом доставили до лікарні.

Реклама

Про випадок розповіли медики Кривого Рогу, передає Інформатор.

Увечері, близько 19:00, в одному з селищ Криворізького району мотоцикліст врізався в корову. Зі слів свідка, тварина раптово вибігла на дорогу. Проте і 33-річний керманич двоколісного був напідпитку.

Реклама

Тому хто винуватець ДТП – корова, що опинилась на дорозі без нагляду, чи нетверезий водій, будуть зʼясовувати правоохоронці.

Внаслідок аварії чоловік отримав черепно-мозкову травму, перелом руки та численні забої тулуба. Прибувши на місце аварії медики надали необхідну допомогу постраждалому і доставили до відділення політравми криворізької лікарні.

В якому стані корова – невідомо. Проте тварина сама змогла покинути дорогу.

Реклама

Раніше Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі в ДТП загинув молодий водій Toyota. Також ми писали, що у Кривому Розі водій на Infiniti збив дитину на велосипеді.

Читайте нас у Viber FacebookTelegram

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook

Реклама

Олена Шевченко