Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Наші вдома: відбувся черговий обмін полоненими

23 липня в рамках стамбульських домовленостей додому повертаються українські оборонці. Додому повернулися військові, які потрапили в полон у перші місяці повномасштабного вторгнення. Кілька із повернутих оборонців вважалися зниклими безвісти та перебували у статусі пошуку.

Радісну звістку повідомив український омбудсмен Дмитро Лубінець, передає Інформатор.

Сьогодні на Батьківщині воїни ЗСУ, зокрема ТрО, морської піхоти, мотопіхотних і механізованих бригад, НГУ, ДПСУ. Серед повернутих є оборонці Донеччини, зокрема Маріуполя, Сумщини, Харківщини.

Найстаршому звільненому — 66 років, наймолодшому — 27 років. Троє із повернутих Захисників відсвяткують завтра свій день народження на рідній землі. 

«Реалізований дев’ятий етап повернення Захисників у межах стамбульських домовленостей — вдома тяжкопоранені і тяжкохворі оборонці. На Батьківщині вже понад 1000 Захисників! Також звільнено групу військових відповідно до напрацьованого механізму роботи переговорних груп», – пише Лубінець.

Раніше Інформатор повідомляв, що аферисти виманюють гроші обіцяючи повернути захисника з полону. Також ми писали, що під час попереднього обміну додому повернулися захисники з Кривого Рогу.

Читайте нас у Viber FacebookTelegram

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook

Олена Шевченко

Нагору