З 9 до 13 червня у місті Рочестер, що у Сполучених Штатах Америки, проходив фінал найбільшого у світі конкурсу проєктів екологічного спрямування. Захід відбувся у рамках “Олімпіади Геніїв”. В ньому взяли участь школярі з Кривого Рогу.
Як повідомляє Інформатор з посиланням на Департамент освіти та науки виконкому Криворізької міськради, криворіжці чудово показали себе на цьому заході. Срібну нагороду отримала учениця криворізького ліцею №35 Марія Темченко з проєктом «Наша реальність» у категорії «Мистецтво». Наукова керівниця — Касьянова Світлана Робертівна.
Панченков Дмитро з криворізького ліцею № 70 з проєктом «Вуглецевий ринок як драйвер економічного зростання України» у категорії «Промова» отримав почесну відзнаку. Наукова керівниця — Гродікова Олена Володимирівна.
Раніше Інформатор писав про те, що криворізький школяр виборов звання чемпіону світу з ментальної арифметики. Також ми писали про те, що що школярка з Кривого Рогу здобула “золото” на Всесвітній олімпіаді геніїв
Читайте нас у Facebook, Telegram та Viber
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
