Захищаючи Україну загинув Олександр Миколайович Музичко. Серце воїна зупинилося під час ворожого обстрілу на Донеччині. Йому було 50 років.
Трагічну звістку повідомили у Вакулівській сільській територіальній громаді, передає Інформатор.
У мирному житті Олександр Миколайович працював у фермерському господарстві в галузі тваринництва.
У грудні 2023 року його мобілізували до лав ЗСУ. Олександр проходив службу оператором 2-го відділення протитанкових керованих ракет 1-го взводу протитанкових керованих ракет роти протитанкових керованих ракет військової частини НГУ 3017.
На жаль, під час мінометного обстрілу на північних околицях населеного пункту Новосергіївка Покровського району Донецької області він загинув. У Олександра залишилася дружина, доньки.
Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.
Раніше Інформатор повідомляв, що під час військових навчань загинув журналіст з Кривого Рогу. Також ми писали, що на фронті загинув молодий боєць і майстер тату з Кривого Рогу.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
