Кривий Ріг До сайту

Можуть вибухати не одразу: ворог розкидає з дронів небезпечні предмети

Війська рф почали використовувати дрони, що розкидають вибухонебезпечні предмети. Існує реальна небезпека для будь-якого з регіонів України. Ризик надзвичайно високий й через те, що час вибуху таких боєприпасів невідомий.

Реклама

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДСНС України.

Зазвичай  вибухонебезпечний предмет нагадує трубу з квадратними насічками на корпусі. Її діаметр близько 5 см, а довжина 35-40 см. Але зовнішнішій вигляд може відрізнятися.

Реклама

У ДСНС нагадують, що якщо ви побачили підозрілий предмет, не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101, 102 чи 112.

Раніше Інформатор писав про те, що підрозділи ДСНС продовжують розмінування територій навколо Кривого Рогу. Також ми повідомляли про те, що у Дніпропетровській області почалося розмінування полів.

Читайте нас у FacebookTelegram та Viber 

Реклама

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook

Олена Шевченко

Реклама