У Кривому Розі проведуть обрізку дерев. У зв’язку з цим 13 березня протягом дня не курсуватимуть тролейбуси по чотирьом маршрутам в Тернівському районі. Тому сплануйте свою поїздку враховуючи зміни.
Повідомляє Інформатор із посиланням на адміністрацію «КП Міський тролейбус».
Для покращення якості надання транспортних послуг у Кривому Розі проведуть обрізання дерев вздовж дороги по вулиці Сергія Колачевського.
13 березня 2025 року з 9:30 до 15.30 не буде курсувати тролейбуси № 3, 10, 18, 23 на ділянці «ст. Рокувата – Веселі Терни».
Тролейбусні маршрути № 3, 10, 18, 23 працюватимуть за зміненими схемами руху:
№ 3 – ст. Рокувата – вул. Дніпровське шосе (депо – 2);
№ 10 – частково зуп. РЗФ № 1 – Веселі Терни;
– частково 4-й мкр-н Зарічний – ст. Рокувата;
№ 18 – частково вул. Андрія Божка – Веселі Терни;
– частково кільце 44 кварталу – ст. Рокувата;
№ 23 – ст. Рокувата – пл. Захисників України.
Окремо зазначаємо те, що на дільниці «ст. Рокувата – Веселі Терни» Ви маєте можливість користуватися міськими автобусними маршрутами загального користування № 4, 8, 228 та 228а.
Раніше Інформатор повідомляв, що російська ракета вбила працівницю Криворізької РВА, яка їхала в тролейбусі. Також ми писали, що у Кривому Розі стріляли в тролейбус з пасажирами.
Читайте нас у Viber , Facebook, Telegram
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко