В Україні запровадили обмеження використання електроенергії. Це стосується промисловості та бізнесу. Мешканців закликають споживати електроенергію ощадливо.
Повідомляє Інформатор із посиланням на НЕК «Укренерго».
В Україні зростає споживання електроенергії. Причина таких відчутних змін – це суттєве зниження температури повітря, порівняно з попереднім тижнем. А також пошкодження енергосистем після російських масованих ракетно-дронових атак.
В Україні тривають аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах. Для збалансування енергосистеми 10 лютого з 6:00 до 21:00 застосовуються обмеження потужності для промисловості та бізнесу.
Для побутових споживачів заходи обмеження споживання наразі не застосовуються.
«Є необхідність у дуже ощадливому споживанні електроенергії протягом доби. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно. За можливості – перенесіть користування потужною технікою на нічні години», – закликають енергетики.
Олена Шевченко