На фронті загинув молодий інженер-енергетик з міста Жовті Води Дніпропетровської області Максим Мороз. Це сталося 15 грудня на Донецькому напрямку. 20 грудня мешканці Жовтих Вод попрощалися Героєм.
Про це повдомляє Інформатор з посиланням на Жовтоводську міську раду.
Максим народився 7 січня 1999 року у Жовтих Водах. Навчався в ліцеї ім. незалежності України, потім – у Жовтоводському промисловому коледжі. У 2021 році закінчив Дніпровський державний технічний університет.
Працював на ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», РМЗ та ГМЗ ДП «СхідГЗК». Із лютого 2024 року – інженером-енергетиком.
На захист України став у липні цього року. Пройшов офіцерські курси в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, отримав звання молодшого лейтенанта. Служив командиром механізованого взводу.
Загинув 15 грудня поблизу Шевченко, що на Донеччині.
У захисника залишилися мама Тетяна та бабуся Валентина.
Інформатор висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.
Раніше Інформатор повідомляв, що від поранень отриманих на фронті в лікарні Києва помер боєць з Кривого Рогу. Також ми писали, що у шпиталі помер оператор дронів з Кривого Рогу.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Viber
Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook
Олена Шевченко
