Інформатор Кривий Ріг

ТРЕШ

Кривий Ріг втратив на війні трьох бійців

В бою із загарбниками загинули троє мешканців Тернівського району. Кривий Ріг втратив Юрія Попова, Владислава Жеребцова та Олександра Петровського. В останню путь бійців проведуть 10 липня.

Повідомляє Інформатор із посиланням на групу “Тернівська оборона” у telegram.

Юрій Попов отримав важке поранення, лікування проходило добре, але на жаль не витримало серце. Юрій помер у військовому госпіталі Харкова. Поховання Героя відбудеться 10.07.2024 року о 10:30 за адресою вулиця Героїв Маріуполя 47.

1 березня 2024 року не стало Владислава Жеребцова. Він загинув поблизу населеного пункту Терни Лиманівського району Донецької області. Владислав служив розвідником-санітаром в ДШВ 95. Попрощатися із Героєм рідні та близькі змогли лише через 4 місяці після його загибелі. В останню путь бійця проведуть 10 липня в селі Сергіівка у храмі.

Олександр Петровський загинув на Донецькому напрямку 4 липня 2024 року. Прощання з Героєм відбудеться 10 липня на вулиці Черкасова 26.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

Владислав Жеребцов

Юрій Попов

Олександр Петровський

Раніше Інформатор повідомляв, що внаслідок атаки на “Північний ГЗК” загинули 10 працівників. Також ми писали, що на фронті загинув колишній працівник “АрселорМіттал Кривий Ріг” і батько двох дітей.

Читайте нас у FacebookTelegram та Viber 

Стали свідком надзвичайних ситуацій у Кривому Розі, пишіть нам у Facebook

Олена Шевченко

Нагору