Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

На Дніпропетровщині спортсмени-паралімпійці провели тренування для ветеранів з академічного веслування і параканое

Ветеранів, які проходять реабілітацію на Дніпропетровщині, запросили позайматися академічним веслуванням і параканое. Потренувалися в компанії паралімпійців національної збірної. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Спортсмени-паралімпійці провели тренування для ветеранів

«Бійці активно провели час. Старанно вправлялися на спеціальних тренажерах. Зворушлива й невимушена взаємодія чемпіонів із захисниками. За принципом «рівний-рівному». Це саме той сенс, який ми закладали у проєкт #ТитаниUA. Таких зустрічей буде більше. Покажемо оборонцям різноманіття видів спорту, якими вони можуть займатися. Долаючи обставини й стаючи сильнішими», – наголосив очільник регіону Сергій Лисак.

Тренування з академічного веслування і параканое

Заступник начальника ОВА Ірина Грицай додала, що багато бійців зацікавилися веслуванням на тренажерах. Навіть планують брати участь у змаганнях.

Заступник начальника ОВА Ірина Грицай

«Для нас важливо, щоб ветерани проходили спортивну реабілітацію. Вже долучили їх до плавання, настільного тенісу. В планах метання ядра, атлетика», – сказала Ірина Грицай.

Ветерани проходять реабілітацію на Дніпропетровщині

«Я отримав поранення в січні цього року. Зараз ще на навчальному протезі. Хочу якнайшвидше стати на ноги. Ампутація не перекреслює життя. Воно прекрасне, наповнене яскравими барвами. Я завжди побратимам про це кажу», – розповів військовий Микола.

Потренувалися в компанії паралімпійців національної збірної

Роман Полянський двократний паралімпійський чемпіон. Налаштовує себе боротися за медалі на іграх у Парижі.

Це саме той сенс, який закладали у проєкт #ТитаниUA

«Я вже 10 років займаюсь академічним паравеслуванням. Ми завжди готові підтримати оборонців. Ті, хто приходить, неодмінно стає частиною нашої спортивної родини», – розповів Роман.

Ірина Грицай додала, що багато бійців зацікавилися веслуванням на тренажерах

Серед паралімпійців і Володимир Дзюбинський. Багаторазовий чемпіон України, призер Європи, фіналіст світових змагань.

Проєкт #ТитаниUA

Після початку повномасштабної війни пішов добровольцем на фронт. Втратив кінцівку під час бойового завдання.

Таких зустрічей буде більше

Зізнається, спорт повернув його до життя. Допомагає відновлюватися в рази швидше. Як тільки став на протез, Володимир знову почав тренуватися. Тоді ж долучився до паралімпійського руху. Зараз мотивує хлопців своїм прикладом.

“Покажемо оборонцям різноманіття видів спорту, якими вони можуть займатися”, – Сергій Лисак

Долаючи обставини й стаючи сильнішими

Нагору