Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Індекс «Опендатабот»: незалежні аналітики вчергове визнали «АТБ» лідером вітчизняного ритейлу

Цьогорічне дослідження незалежних аналітиків вчергове підтвердило, що попри виклики воєнного часу, руйнування, втрати потужностей та персоналу, «АТБ» вдалося втримати лідерські позиції у вітчизняному торговельному та логістичному бізнесі. У складеному «Опендатабот» за результатами офіційної звітності компаній 2023 року Індексі найкращих підприємств України (Категорія «Оптова та роздрібна торгівля») флагманське підприємство корпорації — ТОВ «АТБ-Маркет» посіло перше місце з показником виторгу у 181,1 млрд гривень.

Нагадаємо, це найбільша торговельна мережа країни, кількість магазинів якої станом на сьогодні перевищує 1200, а чисельність постійних клієнтів подолала відмітку у 4 млн. Згідно з статистичними даними, позитивний досвід покупок в дискаунтерах «АТБ» мають понад 95% громадян України.

Окрім того, до топ-10 щорічного Індексу «Опендатабота» у категорії «Транспорт та пошта»потрапило ще одне підприємство, яке входить до складу корпорації «АТБ». Йдеться про логістично-транспортну компанію ТОВ «ЛОГІСТИК ЮНІОН», що виконує комплексне обслуговування мережі «АТБ» у сфері складської логістики. Вона посіла восьму позицію серед найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією за 2023 рік.

А от у секції “Опендатабот” «Складське господарство»вказане підприємство займає друге місце.

Індекс «Опендатабота» — це об’єктивний і безпристрасний показник, базою для якого є ретельний аналіз фінансової звітності компаній, відсутності зв’язків з країною-агресором, а також згадувань у санкційних списках тощо.

Важливо, що при складанні Індексу були враховані як суто фінансові показники сотень представників українського бізнесу, так й ділова репутація. Адже в умовах воєнного часу саме відповідальний та патріотичний бізнес є точкою опори для українських захисників, вітчизняної економіки і суспільства у цілому.

«Наша компанія є найбільшим платником податків в країні! Й не тільки в галузі роздрібної торгівлі, а й серед інших, суміжних галузей. Тільки протягом 2023 року, до бюджетів всіх рівнів підприємствами групи “АТБ” було сплачено 25,06 млрд грн податків та зборів. Це на 4,62 млрд грн перевищує фінансові результати компанії за попередній аналогічний період — повідомив на власній сторінці в Facebook Борис Марков, Генеральний директор та голова Ради директорів корпорації “АТБ” — Навіть у перший рік війни, коли економіка країни зазнала колосального удару, на “АТБ” припало близько половини бюджетних надходжень від усього вітчизняного ритейлу…Тільки консолідуючи зусилля, ставлячи перед собою амбітні цілі можна досягати вагомих результатів! Рухаємось до Перемоги!»

Наразі “АТБ” входить у десятку підприємств та бізнес-груп, які зробили найбільший внесок військової і гуманітарної допомоги за час повномасштабного російського вторгнення. Станом на цю хвилину загальна сума благодійної допомоги від “АТБ” українським захисникам, медичним установам, рятувальникам, добровольчим формуванням, постраждалому цивільному населенню тощо перевищує 1,5 млрд гривень. Компанія реалізує безпрецедентні ініціативи, які дозволили закупити та передати відповідним підрозділам ЗСУ сотні тон гарантовано якісного провіанту, а також більше тисячі сучасних дронів Мавік і не меншу кількість одиниць нового автотранспорту різного призначення.

Навіть святкування 30-річчя заснування компанії (восени минулого року) в “АТБ” було присвячене збору безпрецедентного донату для Збройних сил України. Результатом цього благодійного марафону стала вражаюча сума у 168 мільйонів гривень, яку вже інвестовано у нашу майбутню перемогу.

Партнерський матеріал

Нагору