Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

Помер викладач Криворізького педагогічного університету

7 лютого, після тяжкої хвороби, у віці 53 років перестало битися серце кандидата біологічних наук Савосько Василя Миколайовича. Він працював у Криворізькому ботсаду і був викладачем у Криворізькому педагогічному університеті.

Трагічну новину повідомили на сторінці профспілки університету, – передає Інформатор.

Народився Василь Миколайович 18 квітня 1970 року, в селі Зарудічи, Смаргонскій район, Гроднінська область, Білорусь. У 1987 році закінчив школу в місті Молодечно. 1992 року закінчив Білоруську Сільхоз Академію з відзнакою, за спеціальністю «Агрохімія та ґрунтознавство». В 2001 році отримав ступінь кандидата біологічних наук. Працював в Криворізькому ботанічному саду, НДІ пром. медицини, Криворізькому Національному Університеті на кафедрі ботаніки та екології.

“Василь Миколайович був порядною та щирою людиною. Люблячим чоловіком та батьком. Турботливим сином, добрим братом та чуйним дядьком. Завдяки професійному досвіду та знанням Василь Миколайович користувався великою повагою серед колег та студентів”, – згадують колеги Василя Миколайовича.

Раніше ми повідомляли про раптову смерть викладача криворізького політехнічного коледжу. Також трагічною новиною стала звістка про смерть екс-захисника ФК “Кривбас”.

Підписуйтесь на Telegram канал Інформатор Кривий Ріг , а також у Viber і дізнавайтеся першими про головні новини міста.

Олена Шевченко

Нагору