Інформатор Кривий Ріг

ВЛАДА

Хто заради піару знищив у Кривому Розі мурал Бориса Джонсона

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив, що нардеп Олексій Гончаренко заради піару використав зображення британського прем’єра.

Подробиці цього скандалу Інформатору стали відомі з сюжету телеканалу «Перший міський».

Мурал з портретом британського Прем’єр-міністра тиждень тому з’явився на фасаді одного з будинків Кривого Рогу. Авторкою малюнка стала художниця Анастасія Щербак. Вона зобразила Джонсона на фоні українського прапору. А вже наступного дня на футболці пана Джонсона з’явився політично-рекламний напис – «Гончаренко центр». Після того, як власник будинку замалював назву організації нардепа, представники Гончаренко заставили художницю повністю замалювати весь мурал. Хоча і власник будинку, і жителі міста виступали за те, щоб мурал з Борисом Джонсоном залишався, хоча й без реклами Гончаренка.

Художниця муралу Анастасія Щербак, яка зі сльозами на очах замалювала власний малюнок, прокоментувала те, що відбулося: «До мене звернулась дівчина – представниця громадської організації «Ви.мова» (структура, що пов’язана з нардепом Гончаренко, – ред) з такою пропозицією – намалювати мурал Бориса Джонсона з патріотичною символікою. Ми з нею склали трудовий договір, я намалювала ескіз, його затвердили. І я розпочала роботу. Всі нюанси були прописані в договорі – заробітна плата в сумі 15 тисяч гривень. Мурал я намалювала за два дні і на завершення нанесла логотип організації «Гончаренко центр»… І оскільки, як виявилося, що дозволу на дану рекламу не було, то її замалювали власник даної будівлі».

Представники Гончаренко спробували зробити так, щоби знищення муралу відбулось ввечері, щоб у сутінках їхні дії залишились непоміченими. А на додачу, ще й звинуватили в усьому комунальні служби міста.

«Мені зателефонував замовник і сказав, що треба терміново прибрати мурал. Я питала – чи може він лишитись без напису, на що отримала відповідь, що треба його терміново замалювати. Мені було доволі неприємно, що моя робота так швидко демонтувалася. Ну, тобто, як автору, як людині це було доволі незрозуміло», – підкреслила Анастасія Щербак.

Дії Гончаренка та його представників обурило криворіжців через те, що навіть під час війни нардеп вдається до брудних справ у воюючому Кривому Розі – рідному місті Президента і не виключають, що це може бути провокація проти самого Володимира Зеленського.

«Ну навіщо це робити ось так? Гончаренко обливає брудом наше місто. Наші чоловіки воюють, а його дії не прийнятні. Провокації влаштовуються проти нашого Президента. Нехай Гончаренко приїде в наше місто і ми йому розповімо що і як. Тому що в цей час так не робиться», – сказала Тетяна, місцева мешканка.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул на своїй сторінці в Фейсбук  написав

Роз’яснення від начальника ВА Кривого Рогу з приводу муралу

Нагору