7 серпня внаслідок отриманих травм на полі бою, помер криворізький боєць Іван Кривоносов.За збігом долі три роки тому, саме 7 серпня 2019 року Іван Кривоносов влаштувався на роботу до копрового цеху металургійного комбінату. Він працював газорізальником у копровому цеху, – повідомляє Інформатор з посиланням на “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Івана мобілізували на військову службу в останній день зими, 28 лютого, і весь цей час він захищав Україну від ворога. 7 серпня 2022 року Іван помер внаслідок отриманих травм.

За словами колег, Іван був дуже відповідальною людиною та сумлінним працівником.

Заступник начальника копрового цеху Вячеслав Абрамов розповідає: «Іван приєднався до нашого цеху кілька років тому, але, як то кажуть, одразу влився в колектив. У нас робота нелегка, тому хороші працівники завжди цінні. Добрий був хлопець. Пам’ятаю, що він завжди просив відпустку у вересні, щоб мати змогу допомогти по господарству та на городі батькам у Луганській області. Іван з тих місць родом. Іван вже другий наш газорізальник, який загинув на війні. Дуже сумно втрачати наших хлопців. Вони завжди залишатимуться в нашій пам’яті».

“Який біль. Сьогодні прийшла страшна звістка про загибель Івана Кривоносова. Скільки добрих справ він зробив для нашої громади, ніколи не відмовляв в проханні допомогти, завжди був поруч. Справжній чоловік і світла Людина”, – написала активістка мікрорайону Східний – Світлана Хватова.

Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким захисника. Вічна пам’ять герою!

Іван Кривоносов

Іван Кривоносов

Іван Кривоносов