Кривий Ріг До сайту

У Кривому Розі правоохоронці викрили двох колаборантів

Правоохоронці Дніпропетровської області викрили та повідомили про підозру двом мешканцям Кривого Рогу за здійснення колабораційної діяльності.

Реклама

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на telegram канал Дніпропетровської обласної прокуратури.

Правоохоронці встановили, що у березні та у травні 2022 року чоловіки розміщували на своїх сторінках в забороненій соціальній мережі дописи, в яких заперечували збройну агресію рф та схвалювали тимчасову окупацію російськими військами території України.

Реклама
Злочинці схвалювали тимчасову окупацію російськими військами території України.

Злочинці схвалювали тимчасову окупацію російськими військами території України.

Крім того, під дописом з російського інформаційного ресурсу один з чоловіків залишив коментар з підтримкою дій держави-агресора рф та її збройних формувань, а інший колаборант закликав до знищення українських військових.

Інший колаборант закликав до знищення українських військових.

Інший колаборант закликав до знищення українських військових.

Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисників правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, яка використовувалася в протиправній діяльності.

Прихильників “руського міра” затримали

Подальшу долю шанувальників “русского мира” буде вирішувати суд.

Реклама

Раніше Інформатор писав про те, що співробітники СБУ у Дніпропетровській області викрили чотирьох прихильників “руського міра”.

Альона Свірідова

Реклама