Інформатор Кривий Ріг

ЖИТТЯ

рф планувала влаштувати у Дніпрі теракт близький за маштабами до ядерної катастрофи

Після ракетних ударів, що завдала росія по підприємству в Дніпрі, пропагандисти рф почали поширювати інформацію про витік гептилу. Але ця інформація виявилася фейком.

Як повідомляє Інформатор Кривий Ріг з посиланням на Інформатор Днепр та голову Центра ТрО Дніпра Геннадія Корбана, гептил на підприємство дійсно був, але його завчасно утилізували.

Як пише Корбан: “Офіційно заявляю, що у перші два місяці війни Валентин Резніченко створив робочу групу в рамках Штабу оборони Дніпра, до якої увійшли мер Філатов, його заступники, керівництво ЮМЗ та КБ Південне, керівництво ДСНС та Нацгвардії. Спільними зусиллями, з першої декади березня до кінця квітня було проведено безпрецедентні заходи щодо утилізації гептила та його похідних на обох підприємствах, де зберігалося це ракетне паливо. Військова адміністрація в особі Валентина Резніченка та мерія Дніпра виділили понад 100 мільйонів гривень для того, щоб ліквідувати отруйну речовину у найкоротші терміни. Штаб оборони у моїй особі щодня контролював проведення робіт.

У зв’язку з вищевикладеним запевняю мешканців Дніпра, що інформація, що розповсюджується ворожими джерелами, це фейк і відверта брехня. Також стверджую, що російське керівництво збиралося вчинити терористичний акт у Дніпрі небачених масштабів, який можна порівняти з ядерною катастрофою. Проте керівництво області та міста заздалегідь подбали про цю проблему”.

Довідка: Гептил — це компонент ракетного палива, який вкрай небезпечний для людини, має вкрай невисоку гранично допустиму концентрацію. Він вражає буквально всі системи людини, починаючи з того, що вона є канцерогенною речовиною, і вражає імунну систему, серцево-судинну, лімфатичну, нервову систему, шлунково-кишковий тракт, печінку, шкіру, а також викликає порушення репродуктивної діяльності та появу вроджених каліцтв.

Раніше Інформатор писав про те, що пізно ввечері 15 липня росіяни вдарили по Дніпру з Каспійського моря ракетами Х-101.

Нагору