Информатор Кривой Рог

ЖИЗНЬ

З 2 липня змінюється розклад руху приміського поїзда «Кривий Ріг-Дніпро»

З 2 липня змінюється розклад руху приміського поїзда № 6022 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний. Цей приміський потяг відправлятиметься зі станції Кривий Ріг-Головний о 10:54 замість 10:13.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Регіональну філію «Придніпровська залізниця».

Розклад відправлень по станціям:

пл.93-й км – 11:02-11:03;

пл.91-й км – 11:08-11:09;

ст. Кривий Ріг-Сортувальний – 11:12-11:14;

пл.86-й км – 11:18-11:19;

ст. Пічугіне – 11:24-11:25;

пл.79-й км – 11:29-11:30;

пл.77-й км – 11:33-11:34;

ст. Приворот – 11:39-11:40;

ст. Девладове – 11:50-11:51;

пл. Спокій – 11:57-11:58;

пл. Потоцьке – 12:06-12:07;

пл. Благословенне – 12:14-12:15;

ст. Милорадівка – 12:19-12:20; пл.

Сорокопанівка – 12:27-12:28;

ст. Кудашівка – 12:34-12:35;

ст. Божедарівка – 12:43-12:44;

пл. Адамівське – 12:52-12:53;

роз’їзд Полівський – 13:00-13:01;

ст. Верхівцеве – 13:09-13:14;

пл.119-й км – 13:16-13:17;

пл.125-й км – 13:21-13:22;

пл.128-й км – 13:25-13:26;

ст. Верхньодніпровськ – 13:32-13:33;

пл.139-й км – 13:39-13:40;

ст. Воскобійня – 13:43-13:44;

ст. Кам’янське-Пас. – 13:54-13:55;

ст. Запоріжжя-Кам’янське – 13:59-14:00;

пл.164-й км – 14:05-14:06;

ст. Сухачівка – 14:13-14:14;

пл.175-й км – 14:16-14:17;

ст. Діївка – 14:23-14:24; ст. Горяїнове – 14:30-14:31;

прибуття до ст. Дніпро-Головний о 14:36 (замість 14:10).

Олена Шевченко
Наверх