Информатор Кривой Рог

ТРЭШ

Окупанти продовжують терор українського народу: під обстріл потрапили вулики і зерносховища Криворізького району

Після вранішнього ворожого обстрілу протягом дня в Криворізькому районі було спокійно. Працівники ДСНС ліквідували пожежу і розбирали завали після влучання снарядів від  «Торнадо».

Як повідомляє Інформатор з посиланням на голову Дніпропетровської облради Миколу Лукашука, внаслідок ворожих атак по Зеленодольську і Великій Костромці, які сталися сьогодні рано вранці, в населених пунктах зруйновано складське приміщення, понад півтора десятки одиниць сільськогосподарської техніки, нежитлову будівлю в дачному товаристві, п’ять вуликів. Окрім цього, пошкоджено три будівлі, серед яких приміщення сільського клубу, і лінію електропередач. На щастя, минулося без постраждалих.

В інших районах Дніпропетровщини день минув мирно.

«Тільки вдумайтеся: окупанти гатять по складам з пшеницею і по українським вуликам. Вочевидь, ідентифікують їх як ту саму біологічну зброю і біолабораторії. Але якщо серйозно – це просто терор. Терор мирного населення, цілеспрямовані спроби знищення, військові злочини. За які понести відповідальність має кожен російський окупант. Вірю, що ніхто з них не сховається від правосуддя.

ЗСУ обов’язково зроблять свою справу до кінця – виженуть всіх загарбників з української землі. Ворогу краще забратися геть з України якнайшвидше. 127 діб звитяжної боротьби. Пам’ятайте, що кожен день наближує нас до нашої Перемоги. За нами правда. Віримо в Збройні сили і в Президента», — сказав Лукашук.

Олена Шевченко

Наверх